Wiercimy

Bowling Strefa – ZG OPEN WORKSHOP DAYS


W trakcie event’u dostępnych jest 18 x 1,5 h terminów przeznaczonych na pomiary i wiercenie kul. Będziemy dokonywali pomiarów osi obrotu kuli podczas kilku rzutów na torze (PAP), tak więc obuwie będzie niezbędne.
Koszt standardowego wiercenia sportowego Finger Tip to 170 zł (cena zawiera pomiar dłoni, pomiar PAP, nawiercenie otworów, 2 x insert palcowy, 1 x insert kciukowy (otwór na kciuka wiercony jest w uprzednio wklejonym do kuli kołku uretanowym), 1 x odlew kciuka, na podstawie którego będzie można w przyszłości dokonać identycznych nawiertów.
Dla osób zainteresowanych kulami spare ze standardowym nawiertem konwencjonalnym, do rzucania bez nadawania rotacji – koszt nawiertu wraz z pomiarem wyniesie 100 zł (3 otwory bez jakichkolwiek wkładek, czyli nawiert taki jak na kulach w kręgielni, tylko spasowany idealnie do dłoni oraz wykonany na odpowiedniej wadze kuli).
Dla bardziej zaawansowanych zawodników, będzie istniała możliwość nawiercenia systemu wymiennych kciuków firmy Turbo Grips – Switch Grips lub IT firmy Vise.
Osoby chcące zalać i nawiercić swoją kulę od nowa prosimy o przesłanie kul do siedziby firmy w Katowicach. W trakcie eventu nie będziemy zalewać i odnawiać kul. Kule przyjadą juz zalane i odnowione na event. Koszt takiej operacji to 240 zł (cena nie zawiera przesyłki do Katowic, zalanie kuli, szlifowanie i regeneracja kuli, a pożniej nawiercanie otworów w trakcie zabukowanego terminu).

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numer 602212654 – Łukasz Śnieżek.
Do zobaczenia !

Poniżej zapisy na 18 terminów na wykonanie nawiertów podczas trwania turnieju w dniach 06-09.02.2020:

Zarezerwuj termin nawiertu:

Imię

Nazwisko

Telefon